DERS PAKETİ SATIN AL

 • Seviye Belirleme Sınavı (SBS 6-7-8)


  SBS paketi, ilköğretim öğrencileri liseye giriş sınavına hazırlanmaları ve aynı zamanda okul müfredatında yer alan konularda başarılı olabilmeleri için ihtiyaç duyabilecekleri eğitim paketidir. Bu pakete ilköğretimde okuyan veya ilköğretimi dışardan okuyan öğrencilerimiz sahip olabilir.

  SATIN AL

  Sbs Paket Fiyatları
 • YGS+LYS Yüksek Öğrenime Giriş Sınavı / Lisans Yerleştirme Sınavı


  YGS-LYS Paketi, Üniversiteye giriş sınavına hazırlanmaları konusunda yardımcı veya lisede okuyup sınava hazırlanmanın dışında okul başarı grafiğini arttırmak için ihtiyaç duyabilecekleri eğitim paketidir. YGS-LYS paketinden, ortaöğretimde eğitimine devam eden veya eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz faydalanabilir.

  SATIN AL

  Sbs Paket Fiyatları
 • KPSS Kamu Personeli Seçme Sınavı


  Kpss paketini, memurluk sınavına hazırlanan öğrenci veya eğitimini tamamlamış kişiler alabilir. Müracaat edilecek alana göre çeşitlilik gösteren sınav türleri mevcuttur. Eğitim Bilimleri alanında hizmet vermekteyiz. Kamu Kurumlarında çalışmak hedefleriniz arasında ise, bu paketi satın alabilir ve tüm içeriği takip edebilirsiniz.

  SATIN AL

  Sbs Paket Fiyatları
 • DGS Dikey Geçiş Sınavı


  Ön lisans öğrenimine devam eden ya da tamamlayan, lisans programına geçiş için hazırlanan öğrenciler DGS paketini alabilir. Dikey Geçiş Sınavı ile 4 yıllık lisans programını tercih edebilir ve üniversite öğreniminizin sınırlarını siz belirleyebilirsiniz.

  SATIN AL

  Sbs Paket Fiyatları
 • PMYO Polis Meslek Yüksek Okulu


  Polis Meslek Yüksek Okuluna girmek isteyen ve bunun sonucunda emniyet teşkilatında görev yapmayı hedefleyen herkes PMadYO paketini satın alabilir. PMYO sınavına girebilmek için YGS başarı puanı baz alınmaktadır. Sizlerde bu eğitim paketi ile kariyerinize yeni bir yön verebilirsiniz.

  SATIN AL

  Sbs Paket Fiyatları

ZTV size en doğru cevabı verir

Öğrenci misin? Dersler, ödevler, projeler hepsinin altında ezilirken bir de sınavlara mı hazırlanmaya çalışıyorsun? O zaman doğru yerdesin. Türkiye'nin dört bir yanında KPSS, YGS-LYS, DGS, PMYO ve Açık İlköğretim, Açık Lise sınavlarına hazırlanan öğrenciler, yıl boyunca Milli Eğitim Bakanlığı'nın müfredatında yer alan tüm dersleri, soru çözümleri ile birlikte ZTV eğitim sitemiz olan www.ztv.com.tr'den izleyerek eksikliklerini gideriyor. Sınavları ve dersleri 7/24 izleyip, deneme sınavlarına hazırlanabilirsiniz. Eğitimin adresi www.ztv.com.tr   her zaman yanınızda...

Milli Eğitim Bakanlığı