iMetrobüs Uygulaması

Günümüz ihtiyaçlarının en önemlilerinden biri olan metrobüs için Apple tarafından sadece App Store den ulaşabileceğiniz yeni bir uygulama var.
Bu uygulamanın adı ise iMetrobüs.
Şimdiden İstanbul'da Apple kullanıcıların eli ayağı olan bu uygulamanın kullanımı ise şu şekildedir. Öncelikle bulunduğunuz durağı uygulamaya girip, daha sonra ise ineceğiniz durağı seçiyorsunuz.
Metrobüs durağa yaklaştığında daha önce belirlemiş olduğunuz bir zil sesi çalıyor. Artık metrobüs de uyuya kalma durak kaçırma yol bilmeme gibi sıkıntılarınız olmayacak. iMetrobüs cebinizde sizi kısaca rehberlik yapacak.

ZTV size en doğru cevabı verir

Öğrenci misin? Dersler, ödevler, projeler hepsinin altında ezilirken bir de sınavlara mı hazırlanmaya çalışıyorsun? O zaman doğru yerdesin. Türkiye'nin dört bir yanında KPSS, YGS-LYS, DGS, PMYO ve Açık İlköğretim, Açık Lise sınavlarına hazırlanan öğrenciler, yıl boyunca Milli Eğitim Bakanlığı'nın müfredatında yer alan tüm dersleri, soru çözümleri ile birlikte ZTV eğitim sitemiz olan www.ztv.com.tr'den izleyerek eksikliklerini gideriyor. Sınavları ve dersleri 7/24 izleyip, deneme sınavlarına hazırlanabilirsiniz. Eğitimin adresi www.ztv.com.tr   her zaman yanınızda...

Milli Eğitim Bakanlığı