Sıkça Sorulan Sorular

 • ZTV hakkında kısaca bilgi verir misiniz?

  2007 yılında 'Eğitimde Fırsat Eşitliği' sloganı ile eğitim temalı ZTV kanalı Demet Sabancı Çetindoğan'ın önderliğinde kurulan MediaSa çatısı altında yayın hayatına başladı. ZTV ilk gençlik ve eğitim televizyonu olarak sınavlara hazırlanan gençlere akademik desteğinin yanı sıra, genel kültür, eğlence, hobi, sağlık, beslenme,yabancı dil, psikoloji, yetişkinlere okuma yazma ve okul öncesi eğitim ile ilgili konularda programlar yayınladı.

 • İnternet ortamına bakışınız ve stratejiniz nedir?

  İnterneti, TV yayıncılığı ve basının geleceğinin ayrılmaz bir parçası olarak görmekteyiz. Kanallarımızı zengin içerik sunan çevrim içi varlıkları olması yönünde strateji belirliyor, bunun yanında alt yapılarını 2012'de Web TV gibi platform oluşturup yayına geçmeye başlamıştır.

 • Sizinle nasıl çalışabilirim?

  İş ve Kariyer bölümündeki İş Başvurusu bağlantısına tıklayabilirsiniz.

 • ZTV ile ilgili haberleri nereden takip edebilirim?

  Sosyal medya kanallarından güncellemelerimizi takip edebilir, basın bölümünde hakkımızda yayınlanan haberleri ve şirketimizdeki duyuruları bulabilirsiniz.

 • ZTV'ye nasıl üye olurum ?

  Üye ol kısmından bir üyelik formu doldurmanız yeterlidir.

 • Videoları izlemek için nasıl ödeme yapabilrim ?

  Ödemeler bölümündeki, kredi kartı ile online ödeme, banka ve ptt havalesi, mobil ödeme ve benzeri alternatf ödeme şekillerinden herhangi birini kullanarak ödemenizi oluşturabilirsiniz.

 • Üyeliğimin süresi bittiğinde videoları izlemek için tekrar üyelik açmam gerekir mi?

  Sitemize oluşturduğunuz üyeliğinizin süresi bittiğinde tekrar bir üyelik açmanız gerekmez. Üyeliğinizi yeniden aktive etmeniz için ödeme yapmanız yeterlidir.

ZTV size en doğru cevabı verir

Öğrenci misin? Dersler, ödevler, projeler hepsinin altında ezilirken bir de sınavlara mı hazırlanmaya çalışıyorsun? O zaman doğru yerdesin. Türkiye'nin dört bir yanında KPSS, YGS-LYS, DGS, PMYO ve Açık İlköğretim, Açık Lise sınavlarına hazırlanan öğrenciler, yıl boyunca Milli Eğitim Bakanlığı'nın müfredatında yer alan tüm dersleri, soru çözümleri ile birlikte ZTV eğitim sitemiz olan www.ztv.com.tr'den izleyerek eksikliklerini gideriyor. Sınavları ve dersleri 7/24 izleyip, deneme sınavlarına hazırlanabilirsiniz. Eğitimin adresi www.ztv.com.tr   her zaman yanınızda...

Milli Eğitim Bakanlığı